Začátek školního roku

Začátek školního roku

Srp 29, 2022 | Aktuality MŠ, Aktuality ZŠ

Vážení rodiče,

blíží se nám konec prázdnin a proto si dovoluji připomenout Vám, že ve čtvrtek 1. září zahájíme v ZŠ a MŠ Besednice nový školní rok jako již tradičně v 7:50. Mateřská škola bude otevřena již od 6:15.

Prvňáčky i s jejich rodiči přivítá kromě paní třídní učitelky i paní starostka a zástupci spolku Vltavín.

Během léta se udála ve škole spousta změn – a to nejen v pedagogickém sboru, ale i v budově školy. Zároveň jsme již zavedli Školní program – online pokladnu. Podrobnější informace Vám poslala paní ekonomka, já jen připomínám, že je potřeba co nejdříve udělat registraci a odeslat zálohu (minimální zůstatek) – po přihlášení najdete údaje k platbě pod záložkou POKLADNA-PLATBA. Platba obědů probíhá i nadále mimo tento systém – tj. jako dosud. Pozor, úplata za družinu se hradí do 15.10. na celé první  pololetí, tj. 1200 Kč, je nutné mít tyto peníze na účtu dítěte.

Spustili jsme nové webové stránky (adresa zůstává stejná, www.zsbesednice.cz) – prosím, mějte s námi trpělivost pokud nenajdete vše jak jste zvyklí. Velkým usnadněním je, že na úvodní stránce najdete přímé odkliky na aplikace používané ve škole a zároveň také na původní webové stránky.

Věřím, že nový školní rok proběhne již bez různých výjimek a budeme moci uskutečnit akce, které jsme si pro děti ve školce, žáky ve škole i pro Vás naplánovali.

S přátelským pozdravem

Eva Tomášková

ředitelka ZŠ a MŠ Besednice

Skip to content