Kariéra

Aktualizace 9. 7. 2024

S nástupem od 1. 9. 2024 hledáme školního asistenta. Jedná se o práci na plný úvazek na dobu 5 měsíců. Kandidát musí splňovat stejnou kvalifikaci jako asistent pedagoga (splnění kvalifikačních předpokladů pro pozici asistent pedagoga v zákoně č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášce č. 317/2005 Sb.,

o dalším vzdělávání a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů)

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, samostatnost, dobrou znalost práce s PC

Prosím, zašlete svůj životopis na reditel@zsbesednice.cz do 10. 8. 2024.

Hledáme krátkodobý zástup za asistentky pedagoga. Jde většinou o týden či dva, nárazově.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ARCHIV

Pro žáky 1. stupně, z toho jeden je klientem SPC, hledáme asistenta pedagoga od září 2024úvazek 0,75

Prosím, zašlete svůj životopis na reditel@zsbesednice.cz

Dále, s nástupem od září 2024 hledáme učitele těchto předmětů: IKT, fyzika, svět práce (dílny)- úvazek dle dohody

Požadujeme: kvalifikaci dle zákona o ped. pracovnících

životopisy prosím zasílejte na e-mail: reditel@zsbesednice.cz

aktualizace 31. 1. 2024

aktualizace 1. 12.2023

Po dobu nemoci naší asistentky pedagoga přijmeme pracovníka na zástup.

Prosím, zašlete svůj životopis na reditel@zsbesednice.cz

Všechny pracovní pozice v naší škole jsou již obsazeny.

Máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis na reditel@zsbesednice.cz a my se Vám ozveme zpět.

archiv:

tato pozice je již obsazena: S nástupem od 1. 9. 2023 nabízíme pozici učitel/-ka  1. stupně (třídní učitel, ideálně v kombinaci s výukou AJ na 1. stupni) –

jde o zástup za zaměstnankyni na RD (předpoklad do 7/2024). Požadavky: aprobace pro výuku na 1. stupni. Plný úvazek.

tato pozice je již obsazena: S nástupem od 1. 9. 2023 hledáme učitele 2. stupně, nejlépe aprobace NJ-Dě, popř. Che. Dobrá znalost AJ výhodou. Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů (aprobovanost). Plný úvazek.

tato pozice je již obsazena: Do ZŠ a MŠ Besednice s nástupem od 1. 9. 2023 přijmeme vychovatele/vychovatelku školní družiny na zkrácený úvazek 0,5 (odpolední hodiny) . Požadavek: kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Jde o zástup za mateřskou dovolenou.

Tato pozice je již obsazena: Do ZŠ a MŠ Besednice přijmeme od 1. 9. 2023 školního asistenta (z projektu OP JAK) – smlouva na 14 měsíců, 0,5 úvazek. Požadavek: splnění stejných kvalifikačních předpokladů, jako je u pozice asistent pedagoga v zákoně č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášce č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů. Požadujeme SŠ vzdělání, samostatnost, dobrou znalost práce s PC a výkonu administrativních prací. Práce na kratší úvazek v dopoledních hodinách, typ smlouvy: DPČ.

Ideálně hledáme osobu, která bude současně vykonávat obě tyto výše uvedené pracovní pozice (vychovatel ŠD a školní asistent) při splnění kvalifikačních požadavků.

Dotazy zodpovíme na telefonu 778 015 834 (Eva Tomášková). Životopisy, prosím, zašlete na reditel@zsbesednice.cz.

tato pozice je již obsazena: S nástupem od 1. 9. 2023 přijmeme asistenta pedagoga k žákovi 1. třídy, klientovi SPC, úvazek 0,75 (30 hodin týdně). Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů pro pozici asistent pedagoga v zákoně č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášce č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů. Požadujeme SŠ vzdělání, samostatnost, dobrou znalost práce s PC

Ostatní pozice jsou již obsazeny. Máte zájem u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis na reditel@zsbesednice.cz a my se Vám ozveme zpět.

Do ZŠ a MŠ Besednice přijmeme učitelku (učitele) mateřské školy – zástup do 30. 6. 2023

Nástup možný ihned. Požadavky: aprobace pro předškolní pedagogickou činnost
Životopisy zasílejte, prosím, na e-mail: reditel@zsbesednice.cz.

tato pozice je již obsazena