Kariéra

S nástupem od 1. 1. 2023 přijmeme učitele 2. stupně  do ZŠ a MŠ Besednice – jde o zkrácený úvazek, který ale můžeme převést v určité aprobaci i na plný . Požadavky:

aprobace dle zákona o ped. pracovnících pro výuku některého z předmětů: AJ/ČJ/F/M/IKT.

Své životopisy, prosím, zašlete na reditel@zsbesednice.cz.

tato pozice je již obsazena

S nástupem od 1. 12. 2022 do ZŠ a MŠ Besednice přijmeme učitelku (učitele) mateřské školyzástup do 30. 6. 2023 (výhledově i možnost prodloužení pracovního poměru). Životopisy zasílejte, prosím, do 10. 11. 2022 na e-mail: reditel@zsbesednice.cz.

tato pozice je již obsazena

S nástupem od 1. 1. 2023 přijmeme vedoucí školní jídelny do ZŠ a MŠ Besednice. Požadavky:

SŠ s maturitou (ideálně gastronomie, hotelová škola či příbuzný obor), potravinářský průkaz. Výhodou je i zkušenost s prací ve školní jídelně, v administrativě, s prací v software používaném ve školní jídelně (VIS Plzeň, Strava.cz), znalost norem a pravidel pro tvorbu jídelníčku, zkušenost s vedením pokladny a řízením menšího kolektivu. Pracovní náplň bude upřesněna při osobním pohovoru. Své životopisy, prosím, zašlete na reditel@zsbesednice.cz do 10. 11. 2022.