SE SOKOLEM DO ŽIVOTA

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA

Říj 24, 2022 | Aktuality MŠ

Vítejte v 7. ročníku projektu SE SOKOLEM DO ŽIVOTA, nejrozšířenější aktivity na rozvoj pohybové gramotnosti předškolních dětí.

Těší nás, že se s velkou většinou z vás potkáváme již poněkolikáté. A máme velkou radost, že se k nám ve školním roce 2022/2023 přidá i spousta nových subjektů. Děkujeme a těšíme se, že společně budeme předškoláky motivovat k pohybu. V průběhu celého školního roku vás budeme vždy první týden v měsíci prostřednictvím našeho newsletteru informovat o veškerých novinkách. Zároveň doporučujeme pravidelně sledovat naše webové stránky www.sesokolemdozivota.cz a také profily projektu Se Sokolem do života na sociálních sítích – Facebook a Instagram. Na YouTube kanále České obce sokolské již nyní naleznete zdarma několik metodických videí k projektu. Stejně jako v předchozích ročnících, tak i letos jsme si pro vás připravili několik materiálů. Pedagogové od nás obdrží MANUÁL K PROJEKTU (metodický průvodce ke všem činnostem). Každé ze zapojených dětí získá svůj PRACOVNÍ SEŠIT, do kterého si bude postupně v průběhu roku lepit samolepky za každý splněný úkol a PRACOVNÍ LISTY – „Pastelkami čaruj“. Ke všem nováčkům „doletí“ maskot projektu sokolík Pepík. Distribuce materiálů bude probíhat v průběhu poloviny září. Pokud byste svůj balíček nedostali, neváhejte nás kontaktovat. Budeme moc rádi za celoroční kontakt s vámi. Velmi nás potěší jakákoliv zpětná vazba či fotografie a videa z plnění úkolů. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu: sesokolemdozivota@sokol.eu nebo na sociálních sítích. Hezký začátek nového školního roku přeje tým projektu Se Sokolem do života!

Skip to content