Logická olympiáda – registrace spuštěna

Logická olympiáda – registrace spuštěna

Zář 6, 2023 | Aktuality MŠ, Aktuality ZŠ

Také letos se žáci základní školy i děti z mateřské školy mohou zúčastnit Logické olympiády. V předchozích letech se někteří naši žáci skvěle umístili v krajských kolech, věříme, že i v tomto kole uspějí.

Na webu https://www.logickaolympiada.cz/ je možné zaregistrovat se do 30. 9. Po registraci je potřeba, aby ji ještě potvrdil rodič, jinak je neplatná.

V říjnu si podle harmonogramu soutěže po jednotlivých kategoriích děti vyplní jeden on-line test základního kola, který trvá 15 – 35 minut podle věku dětí.

Soutěž je vyhlášena pro následující kategorie:

Kategorie MŠ: mateřské školy

Kategorie A1: žáci 1. třídy základní školy

Kategorie A2: žáci 2. třídy základní školy

Kategorie A: žáci prvního stupně základních škol (3. – 5. třída).

Kategorie B: žáci druhého stupně základních škol (6. – 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, tj. první dva ročníky u šestiletých gymnázií nebo první čtyři ročníky u osmiletých gymnázií).

Kategorie C: studenti všech druhů středních škol, v případě víceletých gymnázií poslední 4 ročníky studia. Soutěže se mohou zúčastnit pouze studenti běžného denního studia SŠ (gymnázium, SŠ, učiliště, konzervatoř atd). Maximální věk studenta je omezen na 20 let, soutěžit tedy mohou jen děti a studenti narození do 1. 9. 2003.

Těším se, že i letos budeme mít své zástupce v této tradiční soutěži.

Eva Tomášková

 

Skip to content