Výstava květin a vysazení Stromu poznání

Dub 6, 2023 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Výstava rostlin v naší škole proběhla opět 5. dubna. Od rána sedmáci vše chystali – vyvrcholilo tak naše snažení, kdy od Vánoc jsme zakořeňovali, přesazovali, sháněli květiny na výpůjčky a ke konci tvořili cedulky, připravovali třídu a těšili se na návštěvníky.
Během dne připravili chlapci jámu pro podvečerní vysazení jabloně odrůdy matčino v rámci projektu Strom poznání, který organizuje kaplická střední škola.
Obě tyto akce by se nemohly uskutečnit bez pomoci a podpory mnoha dalších – kromě naší školní jídelny, která připravila skvělé občerstvení, jsou to zejména rodiny a přátelé – ti nám zapůjčili květiny a zvířátka, a také pan Kučera, který strom zasadil.
Děkujeme nejen jim, ale i všem, kteří naši výstavu navštívili a pak se také zúčastnili slavnostního zasazení jablůňky.

E. Tomášková