Sešity pro nový školní rok

Sešity pro nový školní rok

Srp 15, 2023 | Aktuality ZŠ

Vážení rodiče, pro nový školní rok opět připravujeme možnost zakoupit sešity pro žáky přímo ve škole, nemusíte tak věnovat čas nákupu v obchodech.

Částku strhneme podle Vašeho zájmu ze školní pokladny.

Prvňáci obdrží balíček pomůcek – jejich seznam jste již obdrželi na první rodičovské schůzce.

Vycházíme z tohoto:

Poskytování učebnic, učebních textů a základních školních potřeb
§ 6
(1) Žákům prvních ročníků základního vzdělávání a dětem zařazeným do přípravných tříd základních škol se bezplatně poskytují základní školní potřeby v hodnotě 500 Kč na žáka za jeden školní rok. Žákům druhých a vyšších ročníků uvedeným v § 16 odst. 9 školského zákona se bezplatně poskytují základní školní potřeby v hodnotě 100 Kč na žáka za jeden školní rok.
Skip to content