Okresní kolo Přehlídky dětských recitátorů

Bře 28, 2023 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

V pátek 24. března jsme se po roce opět vypravili do Českého Krumlova na Přehlídku dětských recitátorů. Naši školu reprezentovali vítězové školního kola. Za 2. kategorii to byla Eliška Šedivá, za 3. kategorii Jaroslav Mallák a za 4. kategorii Petr Jílek. Ve 3. a 4. kategorii si soutěžící museli připravit i druhý text, tentokrát prózu, což je vždy náročnější pro zapamatování.

Všichni tři nás výborně reprezentovali a museli se vyrovnat i s konkurencí ze ZUŠ, kde mají děti jistě větší časový prostor a individuální přístup v rámci své přípravy.

Blahopřejeme Petru Jílkovi ze 4. kategorie, který postoupil do Krajského kola Přehlídky mladých recitátorů, která proběhne rovněž v Českém Krumlově, a to 27.dubna 2023.

Děkujeme všem vyučujícím, kteří dětem věnovali svůj čas a na soutěž je připravili.

Řehoutová Zdeňka

foto ve fotogalerii