Naše úspěchy v okresních soutěžích základních škol – 2023/2024

Dub 9, 2024 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Chtěla bych tímto poděkovat a pochválit své žáky, kteří nás úspěšně reprezentovali v soutěžích na okresní úrovni.

Jsme poměrně malá škola, nemáme paralelní třídy, jako je tomu u některých městských škol, kde je možnost vybírat uchazeče z mnohem většího počtu žáků. Ale i tak se můžeme pyšnit výbornými umístěními našich dětí, které chci pochválit za práci a ochotu se takových soutěží účastnit, ochotu věnovat svůj volný čas a chodit se na soutěže připravovat.

Mezi velké úspěchy patří:

1. místo v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce – Filip Mondek – 8. třída
  2. místo v okresním kole Přehlídky mladých recitátorů – Nikola Němcová – 9. třída
  3. místo v okresním kole pěvecké soutěže Jihočeský zvonek – Jan Zeman – 8. třída.

Někteří se již zúčastnili krajského kola, jiní je mají ještě před sebou. Přeji jim hodně štěstí a možnost se radovat z takových umístění i v budoucnu!

Mgr. Z. Řehoutová, učitelka Aj, Čj a HV.