Kurz plavání 1. a 2. třída

Kurz plavání 1. a 2. třída

Lis 28, 2022 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Ve středu 23. listopadu žáci prvního a druhého ročníku zdárně ukončili povinný plavecký výcvik. Výcvik byl rozdělen do 10 lekcí, během nichž se děti naučily základy různých plaveckých stylů. Trénovaly plavání na znak, prsa, kraul i šipky pod zkušenými plaveckými instruktory.  V průběhu kurzu se všechny děti naučily plavat nebo se v plavání zdokonalily. Během lekcí si děti užívaly také přestávky, při nichž mohly plavat s různými pomůckami, skákat z můstků a také se mohly houpat na laně. V poslední plavecké lekci je čekaly závody a všem bylo předáno Mokré vysvědčení. Po výcviku si děti vychutnaly odměnu v bufetu na plovárně.
Druháci mají svůj plavecký výcvik za sebou, prvňáci se ale mohou těšit na příští rok, kdy budou v plaveckém výcviku pokračovat.
Skip to content