Krajské soutěže a naši žáci

Krajské soutěže a naši žáci

Kvě 21, 2024 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Po úspěšném umístění našich žáků v okresních soutěžích a přehlídkách jsme získali mnoho nových zkušeností, porovnali jsme své síly a možná jsme i zjistili, kde je třeba ještě více zapracovat. I když jsme nezískali prvenství a postup do celostátního kola, už účast na úrovni krajských kol, kde konkurence byla větší než na úrovni okresu, je úspěchem a může být dobrou motivací do příštího školního roku.

Děkujeme všem za reprezentaci školy a především blahopřejeme Janu Z. k prvnímu místu – Zlaté pásmo v soutěži Jihočeský zvonek, pěvecké soutěži v sólovém a komorním zpěvu základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Přejeme více takových úspěchů a chuti se podobných akcí zúčastňovat.

Mgr. Z. Řehoutová

Skip to content