Lis 1, 2023 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Dne 31. října se naše škola proměnila v útulný dům pro přátelská strašidélka. Křižovatky prvního stupně se hemžily malými příšerkami a strašidýlky, kteří si vedle učení čar a kouzel našli i chvilku na vytvoření podzimních a dušičkových tvoření.

Žáci páté třídy si pro své mladší kolegy připravili strašidelnou stezku plnou úkolů a výzev. Malí hrdinové, kteří se odvážili vydat na tuto strašidelnou cestu, byli odměněni za svou statečnost.

I na druhém stupně se objevila strašidla a různé podivné bytosti, které například během dnešního dne vyřešily množství strašidelných matematických úloh a v hodině angličtiny hledaly zajímavé informace o svátku Halloween.

Náš učitelský sbor také neponechal své strašidelné já ukryto a proměnil se v řadu strašidelných bytostí.

Děkujeme všem účastníkům za tvořivost a nadšení, které přinesli do dnešního dne. Tento Halloween byl skutečně nezapomenutelný!

Můžete se podívat do naší krásné fotogalerie