Dračí lodě – 17.5.2024

Dračí lodě – 17.5.2024

Kvě 24, 2024 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Letos jsme se na školní dračí lodě vydali už popáté. Předpověď počasí nebyla příznivá. Vyrazili jsme i se stanem proti dešti, který jsme měli půjčený od místních hasičů. Děkujeme.  
Ráno nám zapršelo, ale pak se počasí vylepšilo a nakonec jsme odjížděli se sluníčkem. Po dvou třetích místech posádka Vodní draci vybojovala 2. místo a jen 1,35 sekundy od 1. místa a postupu na celostátní kolo ve školních dračích lodí v Praze. Posádka byla složena ze žáků 9. třídy a doplněna žáky z 8. a 7. třídy.  
Druhá posádka Kohouti složena ze žáků 4. – 6. třídy bojovala statečně získala 6. místo z 9. týmů.  
Všem zúčastněným děkujeme, že se na tento závod vydali i v nejistých podmínkách. Přály bychom si, aby na naší škole byl o tuto akci stále zájem a pravidelně jsme mohli vyjíždět a bojovat o přední místa.  
za besednickou školu Mgr. Veronika Voráčková, Bc. Jana Záhorková a Bc. Terezie Volfová 
 
Skip to content