Adaptační a třídnický pobyt 6. a 7. třídy

Adaptační a třídnický pobyt 6. a 7. třídy

Zář 15, 2023 | Aktuality ZŠ, Uncategorized

Žáci 6. a 7. třídy se 13.-14. září vydali do Cyklocampu pod Landštejnem, kde společně strávili krásné chvilky v rámci adaptačního a třídního pobytu. 
Ve středu ráno jsme s úsměvem nasedli do autobusu, který nás dopravil až do cyklokempu. Jako první jsme si šli vybalit věci do ubytovny, kterou jsme měli jen pro sebe. Následovala krátká procházka do místního obchodu, aby si všichni nakoupili ňaminy, pití a něco dobrého na večerní táborák. Po návratu do kempu na nás čekal výborný oběd a po něm odpoledne plné skvělých aktivit. Děti si zařádily v lanovém centru, zastřílely z luku, ze vzduchovek a dalších zbraní. Počasí se nám malinko pokazilo, tak jsme si v hale zahráli nějaké stmelovací hry. Po výborné večeři se program rozdělil. Zatímco 6. třída se blíže seznamovala, třída 7. psala dopisy kamarádům. Večer jsme si užili u táboráku a den jsme završili noční stezkou lesem. Druhý den jsme se vydali na hrad Landštejn, kde na nás čekala zasloužená odměna ve formě božského oběda – smažáku. S plnými bříšky jsme se vydali zpět do kempu, kde už na nás čekal milý pan řidič, aby nás dovezl domů. Užili jsme si skvělé dva dny. Děti se sblížily nejen mezi sebou, ale i s paní učitelkami a panem učitelem. Chválíme a děkujeme, že jste ty dva dny tak perfektně zvládli.
Skip to content