• Otevřeno

druzina@zsbesednice.cz
  • Školní družina je součástí ZŠ a MŠ

• Kapacita družiny je 60 účastníků, kteří jsou rozděleni do 2 oddělení

• Vybavení družiny: hry, kreslící potřeby, doplňovačky, televize, video, DVD, počítače, míče, švihadla atd.

• V odpoledních hodinách je k dispozici tělocvična, venkovní sportovní areál, prostory MŠ s atrakcemi pro děti, keramická dílna

• Hlavním posláním ŠD je zabezpečení zájmové činnosti a odpočinku žáků

• Vhodné střídání práce a odpočinku přispívá k odstranění únavy z předchozí školní činnosti

Plán práce na týden od 24. 1.

21.01.2022 15:47
24.1. 2022 preventivní testování žáků a zaměstnanců - antigenníodpoledne: pedagogická rada- klasifikační porada běžná výuka dle rozvrhu   Prosíme rodiče, aby oblékali děti tak, abychom se žáky mohli i v tomto počasí chodit ven na procházky/bobovat (vhodné oblečení/obuv). Děkujeme!

Uplatnění nároku na ošetřovné

18.01.2022 17:01
Zde informace, která nám byla zaslána z OSSZ Č. Krumlov   .................................   Při nařízené karanténě dítěte není nutné navštívit lékaře, rodiče si  vyplní sami tiskopis – viz. odkaz : https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m-2021   Stručné info pro...