Zadávání práce "na dálku"

18.03.2020 19:13

Vážení rodiče a žáci, 

 

velmi děkujeme za podporu a podnětnou zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete k zadáním práce v době uzavření školy. Pro všechny je situace nová a protože ve škole ještě nemáme dobudovaný systém komunikace na dálku (škola-rodina), je to o něco těžší. Zároveň postupně zjišťujeme technické možnosti jednotlivých rodin - opravdu vás nechceme nutit nakupovat novou kancelářskou techniku a další vymoženosti.

V první fázi zadáváme  úkoly, které se často opírají o učebnice a pracovní sešity. Pokud bude výpadek trvat déle, postupně budeme rozšiřovat i jiné formy komunikace učitel-žák (už nyní s některými učiteli můžete komunikovat přes Skype a další "osobnější" způsoby konzultace učiva).

Budeme rádi za připomínky a nápady z vaší strany. 

 

S přáním pevného zdraví všem našim žákům, jejich rodinám, sousedům ....

Eva Tomášková

reditel@zsbesednice.cz

Zpět