Vyučování od 2. 11. 2020-AKTUALIZOVÁNO

30.10.2020 18:55

Vážení rodiče a žáci,

i v prvním listopadovém týdnu zůstává škola uzavřena pro přítomnost žáků. Nadále tedy výuka bude zajišťována na dálku. Rozvrhy naleznete v sekci Třídy – nově jsou v nich zeleně vyznačeny hodiny, které budou realizovány online. U ostatních hodin bude zadání uloženo v Teams (pod záložkou Soubory – viz návod zde) a žáci je mohou vypracovat i v jiném čase než ukládá rozvrh. Ve Škole online rozvrh nebude upraven.

 

Nedochází k žádným změnám ohledně přihlašování - pouze byl u některých tříd snížen počet hodin, které budou online, aby žáci netrávili celé dny u počítačů.

 

Prosíme rodiče žáků, kteří se výuky přes Internet nemohou účastnit, aby nás kontaktovali a domluvili alternativní způsob předávání úkolů.

 

Žáci mají hromadně odhlášené obědy – také tento týden platí, že pokud máte zájem, oběd lze předem přihlásit u vedoucí jídelny a odebrat v čase 11:30 do 12:30 (jídlo bude vydáno do čistých nádob u vchodu do jídelny zvenka (tj. nikdo nevstupuje skrze budovu školy).

Případné dotazy ohledně organizace výuky vám ráda zodpovím na telefonním čísle 778 015 834 či e-mailu reditel@zsbesednice.cz.

Prosím vás zároveň, abyste sledovali webové stránky školy – pokud nebude uvedeno jinak, platí tento rozvrh i pro další týdny uzavření školy.

 

S přáním pevného zdraví a pohody všem

Eva Tomášková

ředitelka školy

 

 

Zpět