Výtvarná soutěž: "Lidé, kteří sází stromy"

02.05.2021 19:41

Minulý týden byly vyhlášeny výsledky výtvarné soutěže "Lidé, kteří sází stromy", kterou vyhlásila Lesnická škola v Písku jako podporu tématu, které je v současné době důležité a často zmiňované. Je jím důležitost stromů a jejich vliv nejen na vzhled krajiny, ale i na funkce, které tím vznikají, jako je například zadržování vody a vláhy v krajině. Žáci měli možnost se během své práce s tímto tématem seznámit a diskutovat o něm. 

Naše škola se reprezentovala několika krásnými díly a přineslo to úspěch.  

Máme velkou radost, protože se na prvním místě umístil náš žák Tomáš P. ze sedmé třídy 

a celé své třídě vyhrál dvoudení program v Písku pod vedením Lesnické školy, který třída absolvuje, pokud to situace umožní, na začátku příštího školního roku.

Moc gratulujeme!

A všem zúčastněným děkujeme :)

Zpět