Vánoční dárky a přání pro děti z azylového domu

01.12.2019 11:53

Protože je na světě a v našem blízkém okolí mnoho dětí, které neznají Vánoce tak jako my a nemohou je slavit jako většina z nás doma a v kruhu milující rodiny, tak jsme se ve druhém oddělení školní družiny rozhodli udělat radost dětem z azylového domu v Českém Krumlově.  A protože největší radost udělá takový dárek, který člověk vyrobí sám, tak každý z nás vymaloval přání, či napsal vánoční vzkaz novému kamarádovi, a ti zručnější z nás vyrobili krásné plyšové chobotničky pro štěstí. Všechny tyto dárečky jsme zabalili do ručně malovaných balíčků.

Balíčky odesíláme do azylového domu Centra Kamínek v Českém Krumlově.

Mimo jiné bychom chtěli s tímto centrem dále spolupracovat, a jelikož se jedná o azylový dům pro matky s dětmi, udělali bychom také radost maminkám a to v podobě sbírky oblečení či kosmetiky.
Sbírka bude probíhat během vánočního jarmarku dne 11. 12. 2019.

 

Foto naleznete zde

  

 

 

Zpět