Vánoční akademie a jarmark

22.12.2019 09:36

Ve středu 11.12.2019 se na naší škole uskutečnil každoroční předvánoční program. Žáci si se svými vyučujícími připravili představení, ve kterých ukázali své dovednosti v oblastech tance, sportu, dramatického i hudebního umění. Na vánočním jarmárečku bylo možné zakoupit výrobky nejen výtvarné ale i kulinářské. Všichni také mohli navštívit fotokoutek a odnést si domů i milou vzpomínku v podobě fotografie s kamarády nebo rodinou. V jídelně pak byla možnost posedět a popovídat s přáteli a ochutnat výborné zákusky žáků a jejich rodičů.

 

Děkujeme všem zúčastněným, kteří se na programu a organizaci celé akce podíleli a přejeme krásné a pohodové svátky všem.

 

Zde se můžete podívat na video, které pro nás sestříhala kaplická televize. Děkujeme

https://www.youtube.com/watch?v=-MGvM3ljdpc&feature=youtu.be

 

Ve fotogalerii naleznete foto z akce

 

Zpět