Vánoční akademie a jarmark

17.12.2018 11:48

 

Venku bylo bláto, tmavé barvy a smutno. Vánoční nálada, která měla pomalu přicházet, byla k nenalezení. Všechno působilo spíše chladným dojmem, a proto se naše škola rozhodla zakročit.

Děti ze všech tříd začaly společně tvořit ty nejkrásnější vánoční věnce, ozdoby, přáníčka, andílky, stromečky, vločky, atd. Kuchařky, maminky a někteří žáci napekli a navařili spoustu dobrot, každý si zde našel své oblíbené pochoutky. Společně jsme školu překrásně vyzdobili, a abychom přivolali pravou vánoční náladu, připravili jsme si pro rodiče a veřejnost besídku - vystoupení našich šikovných žáků.

Každý se mohl ve středu 12. prosince 2018 zastavit a podívat se na vystoupení, které si děti připravily (tancování, zpěv, hra na flétnu, hra na housle a písničky s pohybem). Vše bylo krásně připraveno, třídy vystupovaly jedna za druhou a leckteré vystoupení bylo vytvořeno žáčky z různých tříd. A protože se děti i paní učitelky moc snažili, vše se krásně povedlo.

Po tomto vystoupení začal jarmark, na který jste se mohli také podívat. Na jarmarku jste si mohli zakoupit různé výrobky našich šikovných žáků, které si pro Vás připravili. Na závěr bylo v naší jídelně připraveno občerstvení a vánoční punč, zde jste mohli nabrat síly a vstřebat veškeré dojmy, které jste získaly během vystoupení a nakupováním krásných výrobků.  

Atmosféra byla úžasná, vystoupení a výrobky se moc líbily, občerstvení chutnalo a všichni měli úsměv na tváři.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem učitelům, kuchařkám a žákům za pomoc a také rodičům za návštěvu. Ještě jednou Vám všem moc děkujeme a budeme se těšit zase příště.

Žáci 9. třídy 

 

Více fotografií - viz. fotogalerie

Zpět