Vandalismus ve škole

16.12.2021 21:16

Vážení rodiče a žáci,

 

během posledních dvou dnů opakovaně záchody v horním patře navštívil někdo, komu se zdály moc hezké a uklizené - a proto je upravil k obrazu svému (téměř veškerý toaletní papír umístil do záchodů, pisoárů a dokonce i na strop). Proto jsme přijali opatření, které bohužel těm slušným zkomplikuje život, ale je nutné: během vyučovacích hodin budou záchody zamčené a žáci, kteří je potřebují využít, si mohou zapůjčit klíč u paní asistentky Záhorkové. Zároveň bude posílen dozor během přestávek.

Věřím, že toto opatření je dočasné a budeme moci tento prostor zase brzy nechávat odemčený. Ocením když se dotyčný vandal dojde přiznat do ředitelny a tím pozastaví případná další opatření.

 

Prosím také rodiče, aby se svými dětmi promluvili o úctě k majetku, a to nejen vlastnímu, ale i tomu veřejnému.

 

Děkuji Vám!

Eva Tomášková

 

Zpět