Úspěchy našich absolventů

24.05.2022 07:56

Jsme rádi když můžeme informovat i o úspěších našich absolventů, kteří studují na středních školách a učilištích.

Velkou radost nám udělal Matěj Lexa, který obsadil 2. místo ve 2. ročníku Svářečské soutěže ENGEL. Soutěže se zúčastnilo celkem 12 studentů z několika okolních škol - VOŠ, SPŠ Automobilní a technická Č. Budějovice, SŠ Trhové Sviny , SOŠ a SOS Kaplice, Učňovské středisko Engel.

Žáci mají za úkol během soutěžního času dvou hodin zhotovit zkušební kus malého Elektrického Rozvaděče, se kterým se setkávají i uchazeči o práci svářeče v divizi Feinblech. Během soutěžní disciplíny žáci musí také zvládnout orientaci ve výkresové dokumentaci a ovládat stojanovou vrtačku, úhlovou brusku, závitořez i svářecí zařízení.

Jejich práci hodnotí několikačlenná komise.

fotografie- zdroj: facebookový profil ENGEL Česká republika Kariéra