Úspěch v soutěži LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS-edit

09.06.2022 07:36

EDIT: o soutěži se více dočtete zde, můžete si ve fotogalerii také prohlédnout díla našich žáků

 

V naší škole je mnoho šikovných dětí a žáků. Tři z nich v tomto týdnu uspěli v soutěži "LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS", kterou vyhlásily Lesy České republiky, s.p., Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích, Ústav pro hospodářskou úpravu lesa Brandýs nad Labem, Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno, Kores Europe s.r.o. a Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy (a školky):

Antonín Hanzal (MŠ)

Debora van Driesten (3. třída)

Markéta Šedivá (5. třída)

 

Slavnostní vyhlášení a předání cen proběhne v Č. Budějovicích za přítomnosti organizátorů a rodičů.

Zpět