Týden anglické konverzace - projekt EDISON

03.10.2019 11:11

V týdnu od 22. září proběhl na naší škole Projekt Edison, o kterém jsme vás už informovali. Na naši školu přijely 4 stážistky, které seznamovaly žáky se životem ve svým zemích a v pátek pro ně připravily Global Village-přehlídku předmětů a tradičních jídel typických pro své země.

 

Odpolední program obstarali ve spolupráci žáci školy a paní učitelky. Stážistky navštívily Český Krumlov, České Budějovice a samozřejmě i Besednici a její okolí.

 

Dovoluji si i touto cestou poděkovat besednickým rodinám, které zajistily ubytování, stravování a často i odpolední program pro naši návštěvu. 

Zároveň i mým kolegyním, které ve svém volném čase provedly návštěvu po mnoha místech našeho kraje a se svými žáky připravily program, během kterého jsme tak v září měli ve škole nejen Vánoce a Velikonoce, ale i Masopust.  Velké poděkování patří paní učitelce Z. Řehoutové za organizaci celé akce.

ŘŠ Ing. Eva Tomášková

 

V naší fotogalerii najdete dokumentaci z celého týdne.

 

Zpět