Testování 29.11.2021

30.11.2021 08:13

edit 3. 12. - 19:00 

Potvrzena pozitivita i u druhého žáka - 1. stupeň. Protože i v tomto případě šlo o bezpříznakového žáka a testování proběhlo dle pravidel stanovených MŠMT, nesděluje KHS karanténu žádným jeho kontaktům.

Zároveň byla potvrzena pozitivita ve školní družině - žákům sdělila KHS karanténu dnes dopoledne.

 

***********************

Během testování ve škole byly tento den dva pozitivní záchyty antigenním testem. U žáka 2. stupně byla pozitivita potvrzena následně PCR testem. Žák měl po vstupu do školy celou dobu nasazen respirátor a nejevil známky onemocnění

 

Prosíme zejména rodiče žáků dojíždějících autobusem směr Sv. Ján/Ločenice/Římov, aby v případě, že jejich dítě jeví příznaky nemoc Covid 19, provedli doma preventivně antigenní test, či kontaktovali praktického lékaře. 

Zpět