Světový den Downova syndromu 21. 3.

20.03.2022 18:25

Milí rodiče a žáci, nezapomněli jste? Zítra je Světový den Downova syndromu.

Připojte se i vy a v pondělí 21. března si oblečte každou ponožku jinou. Podpoříte nejen lidi s Downovým syndromem! 

A proč zrovna ponožky? Ponožky patami k sobě totiž vytvoří chromozom X, který mají děti s tímto syndromem navíc.

 

 

Připojte se i vy a v pondělí 21. března si oblečte každou ponožku jinou. Podpoříte nejen lidi s Downovým syndromem! A proč zrovna ponožky? Ponožky patami k sobě totiž vytvoří chromozom X, který mají děti s tímto syndromem navíc.Milí rodiče a žáci, nezapomněli jste? Zítra je Světový den Downova syndromu. 
 
Připojte se i vy a v pondělí 21. března si oblečte každou ponožku jinou. Podpoříte nejen lidi s Downovým syndromem! A proč zrovna ponožky? Ponožky patami k sobě totiž vytvoří chromozom X, který mají děti s tímto syndromem navíc.
Zpět