Sportovní úspěchy

09.05.2016 11:32

Získali jsme 3. místo!!! 

Vybraní žáci 4. a 5. třídy se 4. 5. 2016 zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se konal na půdě ZŠ Školní v Kaplici. Naši žáci obstáli v tvrdé konkurenci 6 škol českokrumlovského okresu. Výsledek jsme se dozvěděli až na zpáteční cestě, takže do poslední chvíle jsme nevěděli, zda to bude 3. nebo 4. místo. 

Velká radost propukla již v autobuse, kdy nám p. Sviták volal, že ZŠ Školní porazila ZŠ Fantovu a my jsme na 3. místě. Pohár nám byl poslán po řidiči autobusu a přijel následující den. Veliká gratulace a pochvala patří všem zúčastněným. 

Složení týmu: Petr Stejskal (kapitán), Filip Zeman, Vojtěch Paťha, Matěj Beran, Jakub Bíca, Jaroslav Tybitancl, Ondřej Uhlíř, Barbora Suchanová, Veronika Vaňková, Josef Kápl a Jaroslav Sudík. 

 

Krásné 5. místo si vybojovali vybraní žáci 4. a 5. třídy na turnaji škol ve fotbale, který se konal 5. 5. 2016 na Složišti v Českých Budějovicích. Počasí nám nepřálo, ale žáci bojovali do poslední chvíle. Žáci získali další sportovní zkušenost a na příští ročníky budou pilně trénovat. 

Složení týmu: Vojtěch Paťha (kapitán), Petr Stejskal, Filip Zeman, Matěj Beran, Jakub Bíca, Jaroslav Tybitancl, Ondřej Uhlíř, Alex Huťa, Josef Kápl a Jaroslav Sudík.