Soutěž Hýbejme se hezky česky

08.02.2022 11:03

Naše besednická škola se v průběhu půl roční soutěže probojovala v našem mikroregionu Český Krumlov, Kaplice, Velešín k vítězství.

Do projektu se zapojilo více než 1 100 týmů napříč celou Českou republikou, ze kterého vzešlo 455 vítězů, kterým rozdělilo Penny celkem téměř 4 miliony korun. 

  1. kolo (květen) = registrace do soutěže a vytvoření medailonku o našem sportování ve škole:

„NAŠE FLORBALOVÉ DRUŽSTVO JE PLNÉ DĚTÍ, KTERÉ TĚŠÍ, KDYŽ V RUCE DRŽÍ SVOJI FLORBALKU. HRAJEME PRO ZÁBAVU A RADOST ZE HRY.  ALE DO KAŽDÉHO ZÁPASU JDEME S VELKÝM NASAZENÍM A SOUPEŘŮM NEDÁME NIC ZADARMO. MASKOTEM NAŠEHO TÝMU JE KOHOUT, KTERÝ SE NACHÁZÍ I VE ZNAKU MĚSTYSU BESEDNICE. KAŽDÉ DRUŽSTVO Z OKOLNÍCH ŠKOL TEDY VÍ, ŽE JAKMILE MAJÍ HRÁČI NASTOUPIT V ZÁPASE PROTI TÝMU KOHOUTŮ, JDE PRÁVĚ O NÁS, DĚTI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY BESEDNICE.“

  1. kolo (červen) = on-line hlasování, postup mezi 3 nejlepší týmy - našimi soupeři byli SOŠ strojní a elektotechnická (Velešín) a TJ Sokol (Kaplice). V tomto kole jsme získali poukázky na nákup potravin (tyčinky, oříšky, banány, jablka, mandarinky, balená voda).
  2. kolo (září) = hlasování v prodejnách Penny pomocí hlasovacích útržků za nákup potravin. V závěrečném kole se nám podařilo zvítězit a získali jsme finanční odměnu (15.000 Kč) na nákup sportovních pomůcek (florbalové hokejky a vak s míčky).

Záhorková Jana

Zpět