Sbírání bobříků_ II. Oddělení ŠD

11.04.2022 14:27

Od začátku školního roku jsme ve školní družině sbírali bobříky. Bobříky jsme sbírali napříč různými obory, a to od českého jazyka, přes přírodu až po sport.  Dne 5. 4. 2022 jsme se po úmorném boji dočkali výsledků. Na prvním místě se po urputné snaze umístil František J. ze třetí třídy. Fanda se opravdu snažil a získávání každého bobříka velmi prožíval, první místo tak získal zaslouženě. Ke druhému místu jsme pogratulovali Pepovi N., také ze třetí třídy. Pepa byl při získávání bobříků velmi klidný a až pří získávání posledního bobříka se projevilo jeho nadšení a následná upřímná radost. Za tento klidný přístup si Pepa zaslouží obdiv. A na třetím místě se opět umístil žák třetí třídy Váša S. Váša získal většinu bobříků s odřenýma ušima, a o to víc byla vidět jeho snaha a boj o bobříky, z jejichž získání měl vždy upřímnou a hlasitou radost. Dřel opravdu do posledního konce a velmi vytrvale.  Gratulace si ale zaslouží všichni, kteří bobříky sbírali i jejich výsledky byly velmi pěkné a vše co v soutěži předvedli si zaslouží pochvalu.

Na předávání cen se můžete kouknout ve fotogalerii

Hosenseidlová Štěpánka

 

Zpět