PROJEKT EDISON - TÝDEN ANGLICKÉ KONVERZACE

24.01.2018 21:02

    V týdnu od 29.1. 2018 do 1.2. 2018 ( čtyři dny ) proběhne na ZŠ a MŠ Besednice project anglické konverzace Edison pod záštitou agentury AIESEC.

     Ve škole bude přítomno sedm anglicky mluvících lektorů (Brazílie, Taiwan, Čína, Indonésie, Rusko, Irák, Malajsie), kteří budou s dětmi komunikovat anglicky, budou tvořit projekty týkající se kultur a života v jejich zemích, budou pracovat pomocí her a tvůrčích dílen.

    Projekt se týká žáků od 4. do 9. třídy, každý den se děti budou učit pět hodin, odpolední výuka odpadá. Pokud by děti chtěly, mohou si pro své lektory připravit drobné dárky, plakátky, turistické brožurky, suvenýry apod. Děti budou potřebovat pouze psací a kreslicí potřeby, sešit nebo blok.

     Projekt by měl přispět ke zlepšení komunikačních dovedností žáků a rozšířit jejich povědomí o životě jiných zemí a kultur a zároveň je vést k pochopení důležitosti ovládat světový jazyk. 

 

Více o projektu naleznete na: EDISON PRO ŠKOLY