Přejeme Vám krásné letní dny

29.06.2022 21:53

Vážení rodiče,

 

dovoluji si poděkovat Vám za spolupráci v tomto školním roce a popřát Vám krásné prázdniny. Alespoň takto na dálku. S Vašimi dětmi se, věřím, potkám zítra a pozdravíme se osobně. Připomenu jim také, že na sebe mají být opatrní, zejména při sportovních aktivitách.

Domů Vám pak donesou vysvědčení. Jako rodič mám už delší dobu na paměti příspěvek ředitele Městské policie Nový Jičín. Radí netrestat za vysvědčení, je to přeci hodnocení společné pro děti i rodiče. Pochválit vynikající žáky a zdůraznit, že pro sebe udělali kus poctivé práce.

Ve škole ani během léta nebudeme zahálet – čekají nás rekonstrukce, přípravy nového školního roku a zavádění spousty novinek. Dozvíte se o nich nejen od svých dětí, ale i na webových stránkách či prostřednictvím e-mailu.

Ve škole dojde také k personálním změnám. Některé pozice jsou již obsazeny, ale jiné budeme obsazovat až během léta, nyní jsou zveřejněné inzeráty. Protože se noví kolegové nejlépe hledají „přes známé“, dovolím si připomenout odkaz, na kterém zveřejňujeme volné pozice:

https://www.zsbesednice.cz/prace-u-nas/

 

A pokud budete o prázdninách potřebovat využít služeb kanceláře školy, zde jsou provozní hodiny:

https://www.zsbesednice.cz/news/provozni-hodiny-kancelare-skoly-o-prazdninach-2022/

 

Krásné letní dny a marodům brzké uzdravení přeje

Eva Tomášková

29.6.2022



Zpět