Pozvánka na Sportovní den

23.09.2021 09:51

 Dovolujeme si Vás pozvat na Sportovní den s TAJV (Tenis Academy Jan Váňa).

Sportovní den mládeže s TAJV v Besednici se uskuteční v úterý 28.8.2021 od 10 hod v místní tělocvičně v ZŠ. Jedná se o národní projekt, kde všichni účastníci akce soutěží v několika kolektivních sportovních aktivitách (tenis, fotbal, florbal, házená, frisbee, basketbal, konstrukce sportovních staveb). Nejúspěšnější skupina dětí v závěrečném rozstřelu v Besednici bude soutěžit o finálová umístění v turnaji. Hráč, který získá nejvíce bodů v Besednici, vyhrává první místo včetně vstupenky na Národní finále v Poděbradech (9.12.2021). Právě zde bude vítěz turnaje svým jménem a sportovními výkony reprezentovat městys Besednice v konkurenci ostatních vítězů z České republiky.

 

Těšíme se na vaši účast.

 

Mgr. Jan Váňa

Organizátor projektu TAJV

www.tajv.cz

Zpět