Plán práce na týden od 5.4.2021

30.03.2021 18:28

INFO O NÁVRATU ŽÁKŮ DO ŠKOL ZATÍM ŠKOLY OFICIÁLNĚ NEOBDRŽELY - UVAŽUJE SE O TERMÍNU 12. 4. PRO PŘEDŠKOLÁKY A PRVNÍ STUPEŇ S TÍM, ŽE BUDE NUTNÉ TESTOVÁNÍ ANTIGENNÍMI TESTY 2X TÝDNĚ.  PROSÍME, SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY, AŽ BUDOU ZPRÁVY OFICIÁLNÍ, ZVEŘEJNÍME SE VČETNĚ ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

 

5. 4. 2021 Velikonoční pondělí - neučí se

7. 4. 2021 Zahájen zápis do 1. třídy ZŠ

 

Obědy možno odebírat ve dnech úterý- pátek.

*************

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 a nadále zakazuje osobní přítomnost žáků/dětí na základním a předškolním vzdělávání - konečné datum neuvedeno.

 
Výuka v základní škole bude zajištěna online - dle rozvrhů, které již znáte (zelené hodiny, popř. dle dohody s vyučujícím). Pro předškoláky budou též zajištěna společná online setkání - předškolní příprava - vše jako dosud.
 
Výjimkou jsou individuální konzultace - ty  budou i nadále poskytovány žákům jako dosud, popř. těm, kterým je nově nabídneme.
 

Školní jídelna je v provozu  - s těmi, kteří stravu v posledních třech týdne odebírali, počítáme, ostatní mají stravu odhlášenu (ve strava.cz se tato změna projeví až během pondělí). Jídlo možno vyzvednout do ešusu v době od 11.00 do 12.30 - týká se ZŠ a předškoláků

 

*** Pokud se chcete přidat a pro obědy si chodit, prosím, kontaktujte vedoucí školní jídelny***

 

Provoz kanceláře školy - po předchozí telefonické/e-mailové domluvě můžete vyřídit své záležitosti. Vydávání zápisových lístků dle rozpisu, který rozeslala paní zástupkyně.
 
I když je škola "zavřená", chystáme pro vás na následující týdny:
- rodičovské schůzky (19.4.)
- zápis do MŠ (květen)
 
Prosím, průběžně sledujte naše webové stránky kde budou informace upřesňovány. Vaše podněty a dotazy uvítáme na adrese reditel@zsbesednice.cz.
 
Přeji vám všem hodně zdraví a "společně to zvládnem".

 

Zpět