Plán práce na týden od 26. 4. 2021

23.04.2021 09:03

30. 4. 2021 testování žáků 9. ročníku pro účely přijímacích zkoušek

ZŠ: rotační výuka pro 1. stupeň - do školy jde 1., 2. a 5. třída, ostatní mají výuku online (beze změn, tak jak jste byli zvyklí), 2. stupeň online

MŠ: přihlášené děti (předškoláci)

ŠD: pro žáky, kteří docházejí do školy zajištěna (2 odddělení  - každá třída zvlášť, pro 5. třídu družina organizována není)

ŠJ: kdo chodí do školy, má obědy přihlášené - ostatní mají odhlášeno - přesto si mohou i tito  žáci oběd vyzvednout - s dříve přihlášenými počítáme - objednávejte přes strava.cz (pokud se nedaří, napište na jidelna@zsbesednice.cz)

Individuální konzultace: dle rozpisu z minulého týdne, či po dohodě s paní zástupkyní

I nadále platí povinnost testování - viz minulý týden. Pokud se rodič rozhodne své dítě do školy neposlat, bude žákovi zadávána práce alternativním způsobem.

Žáci nosí roušky. Postupujeme dle Manuálu MŠMT (častější větrání, zvýšená pozornost úklidu). Změny v náplni předmětu HV a TV pro žáky, kteří jsou ve škole.

Od 26. 4. již nebudou používány výhradně testy Lepu Rapid, ale začneme čerpat z nové dodávky testů – Singclean. Odběr vzorku probíhá stejně, pro děti se tedy nic nemění – jde pouze o změnu ve vyhodnocení: https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole

Informace jsou stručné, neboť k žádné větší změně nedochází. Pokud máte dotazy k provozu školy, nebojte se zeptat na reditel@zsbesednice.cz nebo 778 015 834.