Plán práce na týden od 22. 2. 2021

17.02.2021 14:18

V návaznosti na opětovné vyhlášení nouzového stavu vládou ČR rozhodla vláda krizovým opatřením, že provoz škol a školských zařízení zůstává od pondělí 15. února 2021 ve stejném režimu jako dosud.

INFO o návratu ostatních žáků do školy, popř. pokyny k testování, zveřejníme až je dostaneme. Prosím, sledujte naši webovou stránku, zatím nemá smysl se individuálně dotazovat telefonicky/e-mailem, informace nemáme. Děkujeme za pochopení.

ZŠ: 1. a 2. třída - osobní přítomnost ve škole, ostatní distančně  (viz rozvrhy zde na webu - zelené hodiny online prostřednictvím Teams, ostatní offline - zadání práce učitelem)

ŠD: pouze pro žáky 1. a 2. třídy (homogenní skupiny)

ŠJ: vaří pro všechny (děti v MŠ a žáci 1. + 2. třídy automaticky přihlášena strava, žáci vyšších tříd si mohou také přihlásit a odebrat do vlastních čistých nádob - do 7 hodin na adrese jidelna@zsbesednice.cz, nebo tel. čísle 778 015 831)

MŠ - běžný provoz

Pro žáky vyšších ročníků platí možnost individuálních konzultací - jejich rozpis schvaluje ředitel školy.

Od 9. 2. 2021 Paní učitelky čtou dětem - 19:00 prostřednictvím odkazu v MS Teams (určeno zejména pro 1. stupeň) - úterky a čtvrtky

Bude probíhat postupně vydávání vysvědčení a slovních hodnocení - bližší info zašle zástupkyně ředitelky nejpozději během prázdnin.