Plán práce na týden od 19. 4. 2021

16.04.2021 10:06

19.4.- klasifikační porada -------od 16 hodin rodičovské schůzky - online (odkaz dostanete od svých třídních učitelů, připojujete se účtem svého dítěte v Teams)  4. třída od 19 hodin

21.4. - končí zápisy do ZŠ

ZŠ: rotační výuka pro 1. stupeň - do školy jde 3. a 4. třída, ostatní mají výuku online (beze změn, tak jak jste byli zvyklí), 2. stupeň online

MŠ: přihlášené děti (předškoláci)

ŠD: pro žáky, kteří docházejí do školy zajištěna (2 odddělení  - každá třída zvlášť)

ŠJ: kdo chodí do školy, má obědy přihlášené - ostatní mají odhlášeno - přesto si mohou i tito  žáci oběd vyzvednout - s dříve přihlášenými počítáme - objednávejte přes strava.cz (pokud se nedaří, napište na jidelna@zsbesednice.cz)

Individuální konzultace: dle rozpisu z minulého týdne, či po dohodě s paní zástupkyní

I nadále platí povinnost testování - viz minulý týden. Pokud se rodič rozhodne své dítě do školy neposlat, bude žákovi zadávána práce alternativním způsobem.

Žáci nosí roušky. Postupujeme dle Manuálu MŠMT (častější větrání, zvýšená pozornost úklidu). Změny v náplni předmětu HV a TV pro žáky, kteří jsou ve škole.

Informace jsou stručné, neboť k žádné větší změně nedochází. Pokud máte dotazy k provozu školy, nebojte se zeptat na reditel@zsbesednice.cz nebo 778 015 834.