Plán práce na týden od 16. 3. 2020

13.03.2020 14:16

Základní škola - uzavřena do odvolání

MŠ - provoz přerušen do odvolání

Kancelář školy je vám k dispozici od 8 do 12 hodin v pracovní dny. Doporučujeme předem zavolat na 778 015 834 (ředitelka) nebo 778 015 833 (zástupkyně).

Potvrzení o ošetřování člena rodiny (dítě do 10 let) vám můžeme vystavit i v elektronické podobě - prosím, pošlete žádost na reditel@zsbesednice.cz (nutno uvést jméno dítěte, rodné číslo (ano, uvádí se na formulář) a jméno zákonného zástupce, pro kterého má být potvrzení vystaveno. Bude vám odesláno na e-mailovou adresu, ze které jste žádost odeslali během dvou pracovních dnů.

 

Na naše webové stránky budou postupně vkládány materiály pro samostudium žáků. Zároveň bude info zasíláno zákonným zástupcům prostednictvím seznamu e-mailových adres, které máme k dispozici (pokud jste zákonným zástupcem žáka ZŠ a neuvedli jste svůj e-mailový kontakt v dotazníku, můžete zaslat zprávu na reditel@zsbesednice.cz a do seznamu vás přidáme - nutno uvést: jméno zákonného zástupce, jméno žáka, třída).

 

Termíny zápisů do první třídy ZŠ a MŠ nezměněny. Prosíme, sledujte webové stránky. 

Zpět