Plán práce na týden od 11. 1. 2021

08.01.2021 21:01

MŠ - běžný provoz

ZŠ: 1. a 2. třída - osobní přítomnost ve škole, ostatní distančně  (viz rozvrhy zde na webu - zelené hodiny online prostřednictvím Teams, ostatní offline - zadání práce učitelem)


8. + 9. třída - čtvrtek (údaje pro přihlášení a přesné časy zaslány žákům osobní zprávou, sděleny během online hodin s pí Ondřichovou/Vackovou/TU) - online výukový program - Energie - budoucnost lidstva (org. Ondřichová, Vacková)


ŠD: pouze pro žáky 1. a 2. třídy (homogenní skupiny)

ŠJ: vaří pro všechny (děti v MŠ a žáci 1. + 2. třídy automaticky přihlášena strava, žáci vyšších tříd si mohou také přihlásit a odebrat do vlastních čistých nádob - do 7 hodin na adrese jidelna@zsbesednice.cz, nebo tel. čísle 778 015 831)


Pro žáky vyšších ročníků platí možnost individuálních konzultací - jejich rozpis schvaluje ředitel školy.


Tento harmonogram patrně bude platit i v následujících týdnech, o změnách vás budeme včas informovat.


Plánovaný Den otevřených dveří odsouváme na konec ledna, přesný datum bude zveřejněn v tomto týdnu.

Zpět