Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

20.05.2022 07:38
Dnes 19. 5. 2022 proběhlo v DDM Český Krumlov okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů.
  Po dvouleté koronavirové pauze ale naši žáci zabodovali a všichni se vrátili s medailemi.
  Mladší žáci v I. kategorii-Tadeáš Zelený, Dominik Staník, Daniela Kučerová a Markéta Šedivá získali 2. místo.
Starší žáci ve II. kategorii-Jakub Šindelíř, Jan Čabela, Kristin Huťová a Gabriela Šindelířová se umístili na 1. místě a postupují do krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Táboře.
  Gabriela Šindelířová navíc zvítězila ve své kategorii nad všemi soutěžícími s nejmenším počtem trestných bodů.
  Mezi soutěžní disciplíny patřila teoretická část-dopravní testy z pravidel provozu na pozemních komunikacích a praktická část-jízda na dopravním hřišti, jízda zručnosti a zásady poskytování první pomoci.
  Během soutěže cyklisty sledovali a hodnotili rozhodčí z DDM ČK, členky Českého červeného kříže ČK a také Policie ČR.
  Brzké vstávání nám vynahradily krásné ceny, medaile a pohár.
K dobré náladě přispěla i skvělá bageta.