Od 10.9.-roušky - aktualizace

09.09.2020 13:07

Zde text mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví:

www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/09/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani.pdf

Vážení rodiče,

od čtvrtka 10.9. je požadováno nošení roušek ve vnitřních prostorách.

Prosím, vybavte své děti před odchodem do školy dvěma rouškami - v jedné vstupují do školy, druhou mají v sáčku jako náhradní.

Dle informací z médií, která považujeme za důvěryhodná, tato povinnost bude upřesněna vládou dnes během odpoledne/večera.

Děkujeme za spolupráci!

Aktualizace: Zákonným zástupcům dětí a žáků byl odeslán e-mail v tomto znění:

Vážení rodiče,

díky zhoršující se epidemiologické situaci v ČR bude nošení roušek  od čtvrtka 10. 9. 2020 povinné. Toto platí  pro základní školy, děti v mateřských školách jsou z této povinnosti vyňaty. Ve všech společných prostorách budou žáci i zaměstnanci školy nosit roušky. Při výuce ve třídě tato povinnost neplatí.

Povinnost mít nasazenou roušku při pohybu v budově platí i pro návštěvníky a také pro rodiče vyzvedávající děti v MŠ.

Žáci si přinesou vlastní roušky - doporučujeme minimálně 2 ks na den plus sáček, do kterého náhradní rouška uložena.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Eva Tomášková