Naplňme kontejner pro Adámka

30.04.2020 12:08

Milí žáci, 

 

určitě jste zaznamenali, že na jaře byl pozastaven sběr papíru. Není totiž moc snadné již nasbíraný papír prodat a dostat za něj peníze. Často po nás dokonce výkupny chtěly, abychom zaplatili za odvoz.

V minulém týdnu jsem se tedy domluvila se skupinou hasičů, kteří pomáhají ve Sbírce Naplňme kontejner pro Adámka a papír, který jste nasbírali, putuje na dobročinný účel. Adámek Chramosta je malý klučina, který trpí nemocí, při které mu ubývá svalstvo a hrozí, že se nebude moci pohybovat. Léčba je velice nákladná a aby byla co nejúčinnější, musí proběhnout do druhých narozenin Adámka. Ty má v červnu a proto bylo zapotřebí rychle jednat.

Do pomoci se tak kromě hasičů a výkupny, která papír vykoupí, zapojila i naše škola, tedy spíše vy. Díky tomu, že škola je nyní uzavřena, jsem se s vámi nemohla poradit jestli papír můžu takto věnovat. 

Děkuji všem, kteří se na sběru podíleli a přiblížili tak Adámka k šanci na lepší život.

 

Eva Tomášková

Zpět