Měsíc pro rodinu - měsíční výzva

08.05.2021 18:04

Rodina je pro nás všechny místem bezpečí, zázemí, lásky a pohody. Je majákem v nejistých vodách a je pro nás nepostradatelná v každém věku.

My všichni jsme v uplynulém roce měli možnost strávit se svou rodinou více času, být skutečně spolu. Navzájem jsme si pomáhali, řešili jsme nové situace a podporovali se v nelehkých chvílích. V rodinném kruhu jsme se vzdělávali, pracovali, radovali se, čelili společně všem nebezpečím a užívali si drobné i velké radosti. I když nám doba mnoho vzala, přinesla nám každodenní blízkost naší rodiny. 

Den 15. 5. je Mezinárodním dnem rodiny, pro nás všechny je to velice důležitý den, proto si myslíme, že je důležité takový den podpořit. Jak to chceme udělat? No přece Rodinnou výzvou. Pojďme si ukázat naše báječné rodiny, společně strávený čas, společně vykonanou práci, společně prožitá dobrodružství.

A jak to udělat? Pojďme společně sdílet naše radostné okamžiky s rodinou. Pořiďte fotografii společné večeře, nakreslete Váš rodinný výlet, popište Vaši oblíbenou hru nebo knihu, vyfotografujte Vaši společnou práci, rozkvetlé stromy, záhon s ředkvičkami, společně vyrobenou poličku, Vaše spokojené domácí mazlíčky, prostě to, co vám doma dělá společnou radost. Kreslete, pište, fotografujte a podělte se s námi o Vaše radosti!

Na vaše rodinné zážitky se už moc těšíme, podělte se o ně s námi na padletové nástěnce https://padlet.com/vackova/p48pxjby1i77s9q0

rodina.pdf (7513509)

RODINA NALEPKY.pdf (817703)

Kdo bude chtít, může si vytisknout plakátek a nálepky a splněné úkoly přelepit :). Úkoly lze plnit i víckrát než jednou :)

Zpět