Konec roku ve 2. oddělení ŠD

23.06.2021 15:10

Protože se školní rok blíží kvapem ke konci a děti se se školou na chvíli rozloučí, čeká i nás v družině malé loučení a to naší celoroční hrou ve formě soutěže smíšených družstev a sbírání bodů. Body sbírala nejen skupina, ale i jednotlivec mohl získat body pro své družstvo a naopak mohly děti o své body přijít, většinou za různé zlobení. To se naštěstí nestalo a děti si zaslouží velkou pochvalu. Než ale odejdeme na prázdniny, museli jsme vyhlásit vítěze soutěže a všechny děti odměnit, protože si to opravdu zaslouží. Nebylo totiž jednoduché soutěž plnohodnotně dokončit, vzhledem k pandemii a neustálým uzavírám škol včetně školní družiny. Některá družstva byla kvůli tomu oslabena a přišla o své členy, kteří kvůli přesunutí různých kroužků a jiných aktivit, družinu nenavštěvovali. Nyní mi ale dovolte, abychom i Vám představili vítěze. Na prvním místě se umístila skupina "SLANINY", na druhém místě "OHNIVÁCI", třetí místo obsadili "KROUŽKOVCI" a bramborovou medaili získávají "MORČICE". Všem velmi gratuluji a těším se na to, co nás čeká příští školní rok, protože to zase nebude jen tak. 

Štěpánka Hosenseidlová

Zpět