Jídelna od 3. 3. opět vaří-aktualizace!!!!

02.03.2021 13:58

aktualizace: doba pro výdej obědů je od čtvrtka prodloužena do 12:30

 

 

Vážení rodiče,

od 3. 3. je již opět v provozu školní jídelna - paní Šindelířová již napsala těm, kteří se přihlásili prostřednictvím dotazníku.

Pokud projevíte zájem o stravování a ještě nejste přihlášeni, můžete se přihlásit i dodatečně - jidelna@zsbesednice.cz nebo telefonicky 778 015 831 (nabízíme žákům ZŠ a předškoláčkům, mladší děti bohužel nárok nemají). 

Odběr probíhá do čistých vlastních nádob (kastrůlky, ešusy, krabičky, ....) v pracovní dny od 11 do 12 h u vchodu do jídelny.

V měsíci únoru jsme dávali příkaz k inkasu, neboť byl předpoklad, že žáci v březnu již do školy půjdou. Stržené stravné samozřejmě evidujeme, obědy mají nepřihlášení žáci a děti pozastaveny a přeplatky evidujeme.

 

 

 

 

Zpět