Jak u nás probíhá znovuotevření školy pro výuku? EDIT 7.5.

07.05.2020 21:05

Vážení žáci a rodiče,

 

pokud sledujete zprávy, víte, že situace se mění ze dne na den, vznikají nové dokumenty ohledně návratu do škol, denně je napsáno mnoho článků a dohadů o tom jak to bude.

 

V současné době komunikujeme s rodiči žáků 9. ročníku, kteří nám potvrzují jestli žáci nastoupí, nebo ne. Jejich výuka - příprava na přijímací zkoušku - bude zahájena 11. května. Přihlášení dostanou včas podrobnou informaci o času zahájení, rozvrhu a hygienických opatřeních, která je nutno dodržet.

EDIT: 7. 5. 2020 rodičům přihlášených žáků byly odeslány pokyny a odkaz na online schůzku, na které mohou vznést dotazy na vedení školy

 

V příštím týdnu budeme takto kontaktovat rodiče žáků 1. stupně ohledně nástupu k 25. květnu. Vyčkejte tedy, prosím, na e-mail z vedení školy. Vaše odpověď nám pomůže připravit třídy pro žáky, režim ve školní jídelně a pro odpolední aktivity. Určitě ale nepůjde o klasický provoz včetně školní družiny, budeme svázáni spoustou omezení, která jsou nutná pro zajištění bezpečného provozu. 

 

S návratem dětí do mateřské školy počítáme také k 25. květnu.

 

Děkuji vám za trpělivost i podporu, kterou nám vyjadřujete. 

 

Eva Tomášková

 

Zpět