Info - aktualizace 15. března (neděle)

15.03.2020 11:42

Vážení rodiče a žáci,

i když naše škola je pro výuku uzavřena a pravděpodobně delší dobu bude, výuka probíhat bude i nyní – na dálku.

Věřím, že většina z vás má přístup k Internetu a možnost si zadání stáhnout. Budeme se snažit zadávat je formou, která bude uživatelsky snadná pro všechny.  Pokud něco nebude fungovat, nebo to bude nad vaše síly, prosím, ozvěte se a pokusíme se vám pomoci najít náhradní řešení.

Není cílem žáky a rodiče zahltit úkoly, ale překonat výpadek docházky do školy alespoň opakováním. Nové učivo bude zadáváno pouze v omezené míře.

Prosím, sledujte naše webové stránky www.zsbesednice.cz – na úvodní stránce najdete přímý odkaz na samostatnou práci žáků – rozděleno po jednotlivých třídách. Zároveň některé informace budeme rozesílat přímo vám prostřednictvím seznamu e-mailových adres (zdrojem jsou dotazníky, které jste na podzim vyplňovali, některým tak zpráva dorazí víckrát – pokud u nás máte více dětí – za tuto komplikaci se omlouváme).

 

Potvrzení o ošetřování člena rodiny nyní budeme vystavovat elektronicky na základě vaší žádosti – prosíme, zašlete žádost na reditel@zsbesednice.cz, uveďte jméno žáka, třídu, kterou navštěvuje, rodné číslo žáka (nutné – uvádíme na formuláři) a vaše jméno.

Bude vám zasláno zpět na e-mailovou adresu, ze které jste poslali žádost.

Přeji všem pevné zdraví a ať se brzy zase můžeme vrátit k běžnému životu.

 

S pozdravem

Eva Tomášková

reditel@zsbesednice.cz, 778 015 834

 

Zpět