Florbalový turnaj v Kaplici

24.11.2019 21:05

20. listopadu jsme se se spoluhráči z prvního stupně zúčastnili florbalového turnaje v Kaplici. První zápas jsme zahájili se školou Fantova a remizovali jsme 6 : 6. V dalším zápase jsme se postavili proti týmu z Malont. V tomto zápase nám však nevyšel začátek a výsledné skóre bylo nakonec 9 : 5. První výhra přišla až v zápase proti ZŠ Školní, kde jsme s přehledem vyhráli 7: 2. Poslední dva zápasy proti ZŠ Křemže a ZŠ Benešov nad Černou rozhodly. Křemže nás porazila 6 : 2. Naopak s Benešovem jsme vydřeli výhru 6 : 3. Celkově jsme obsadili 4. místo.

 

Jan Čabela - kapitán florbalového týmu Kohouti ZŠ Besednice

 

Kluci na turnaji ukázali, jak dovedou zabrat i proti těžkému soupeři. Většina z hráčů byli nováčci, protože starší  a zkušenější hráči nám tento rok postoupili do vyšší kategorie. I přes to jsme dokázali bojovat jako rovnocenní soupeři. Klukům patří velký dík za to, jak společně drželi za jeden provaz a ukázali, že v sobě mají týmového ducha. Z Kaplice jsme si neodvezli jen 4. místo, ale také pozvánku na florbalové turnaje do Českých Budějovic a přátelské turnaje do Malont.

 

Další zápasy vyšších ročníků nás čekají v úterý (5., 6., a 7. třída) a ve středu (8. a 9. třída). Držte nám palce!

Hubená I.

Více fografií ve fotogalerii

 

Zpět