Florbalový turnaj mladší a starší žáci

02.12.2019 05:23

I starší kluci se v úterý a ve středu vydali reprezentovat naši školu ve florbale. Turnaj pro 6. a 7. třídu pro nás ale neskončil příliš dobře. Štěstí u nás bohužel nestálo ani na malou chvíli. Všechny zápasy byly napínavé do poslední vteřiny, ale většinou rozhodl jeden gól, který nás připravil o cenné body za vítězství.
Kluci z 8. a 9. třídy turnaj také nerozehráli úplně dobře, ale nakonec bojovali o 2. místo. Soupeře jsme tlačili od začátku do konce, nepustili jsme ho k jediné větší akci. Celý zápas rozhodl jeden nešťastný gól, který byl vstřelen poté, co nám rozhodčí písknul faul. Byl to bohužel jediný gól zápasu, který nás odsunul až na 4. místo.

Oba naše týmy si ale mezi zkušenými vedly skvěle a určitě naší škole mezi konkurencí neudělaly ostudu. Snad jsme si smůlu v zápasech vybrali na několik let dopředu.
                                                                                                                                                                                                 Hubená I.

Foto zde

 

 

Zpět