DRUŽINOVÉ SOUTĚŽENÍ V 2.ODDĚLENÍ

17.09.2020 11:46

V letošním školním roce se naše družinová skupinka rozděluje na další čtyři menší skupinky, a to za účelem celoroční soutěže. Budeme soutěžit nejen jako jednotlivá družstva, ale vliv na skupinu bude mít i jednotlivec. Protože každý z nás má přeci jen nějakou super schopnost, díky které může své skupině nahrát body. Ale pozor! Většina z dětí umí také hezky zazlobit, neposlouchat či nedodržovat základní pravidla a i to se odráží na bodování, protože družstva, tak můžou nasbírat i body trestné. Díky této velké aktivitě se naučíme nejen spolupracovat, ale především si uvědomíme, že každý z nás je v něčem dobrý a jedinečný, a zároveň to, že na světě nejsme sami a to jak se chováme a jednáme má vliv na ostatní a my můžeme svým jednání jak pomoci, tak i ublížit.

A abychom své hlavičky obohatili o nové vědomosti a i ručičky se naučily novým věcem, tak součástí soutěže bude také putování po naší republice. V každém kraji naší země budou družstva plnit různé úkoly a stanou se dobyvateli, kteří budou jednotlivá území obsazovat.

Protože naším prvním úkolem bylo vymyslet název družstva a vyrobit vlajku, můžeme Vám ve fotogalerii jednotlivá družstva představit.                                                                                                                                                                                                                Hosenseidlová Štěpánka

 

Zpět