Dračí lodě 2022

24.05.2022 15:27

Po dvou leté pauze se opět konala akce Dračí lodě. Vyrazili jsme se dvěma posádky. Složení bylo rozdělené na starší - Vodní draci a mladší - Kohouti. Obě posádky hodně překvapily. 

Vodní draci se prali o každou jízdou o co nejlepší umístění a v konečném součtu to vyšlo na překvapivé 3. místo. Tímto umístěním jsme vyrovnali bilanci z posledního závodu v roce 2019.  

Kohouti si závod jeli hlavně užít a poznat atmosféru závodu. Na místě bubeníka byla Anička Koukolová, která zažila závod poprvé a hned tuto těžkou roli zvládla na výbornou. Kohouti skončili na krásném 10. místě z 12 posádek. Kdybychom věděli, že i tato posádka má na mnohem lepší umístění povzbuzovali bychom jí mnohem víc, protože mezi 7 - 10. místem byl rozdíl jen 1,5 sekundy !!!

Počasí bylo slunečné stvořené na koupačku a příjemný závod. 

Už se těšíme na další ročník :)

Záhorková Jana

Ukázka ve fotogalerii

Zpět